Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle Samsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24 – czy warto kupić?

Data publikacji 20 maja 2024


Galaxy S24 to nowy smartfon flagowy od Samsung – czy będzie spełniać oczekiwania zainteresowanych? Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem tego modelu, to powinieneś dowiedzieć się o nim wszystkich podstawowych informacji; niektóre z nich mogą zachęcić Cię do podjęcia ostatecznej decyzji. 

Galaxy S24 – telefon Samsung z dobrym aparatem

Samsung Galaxy S24 został wyposażony w aż cztery aparaty fotograficzne:

  • szerokokątny – 50 MP (2x zoom jakości optycznej*);

  • ultraszerokokątny – 12 MP;

  • zwykły – 10 MP (3x zoom optyczny);

  • do selfie – 12 MP (przedni).

Wszystkie z nich aktywnie współpracują ze sobą – mogą okazać się naprawdę pomocne podczas wykonywania jakościowych zdjęć. Wykonanie tego zadania ułatwi silnik Pro Visual; rozpoznaje on fotografowane obiekty, a dzięki temu m.in dopasowuje obraz pod względem uchwyconych kolorów (a nawet zajmuje się redukcją szumów).

Na tym jednak nie koniec! Technologia AI ISP pozwala na tworzenie barwnych oraz wyrazistych zdjęć w warunkach ograniczonego oświetlenia. W końcu zyskasz możliwość wykonywania wysokiej jakości portretów – podczas korzystania z dwukrotnego** lub trzykrotnego zbliżenia – bez utraty jakości***. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Jeżeli fotografia to Twój żywioł, to telefon Samsung z dobrym aparatem – Galaxy S24 – powinien spełnić Twoje oczekiwania.

Galaxy S24 – smartfon z dobrym procesorem

Samsung Galaxy S24 został wyposażony w procesor Exynos 2400 – prezentuje się on bardzo dobrze pod względem wydajności w grach. Pozwala na uruchamianie nowych produkcji przy stabilnych klatkach na sekundę; radzi sobie z obsługą zaawansowanych efektów wizualnych oraz płynnymi animacjami i szybkimi czasami ładowania poziomów. Wszystko to przekłada się na znakomite wrażenia w trakcie rozrywki.

Procesor jest zoptymalizowany pod kątem oszczędzania energii. Przenosi się to na optymalny czas grania na jednym ładowaniu baterii. Samą zabawę uprzyjemnia również obecność Vapor Chamber – to system rozpraszania gromadzącego się ciepła z używanych podzespołów; zawiera płynny materiał termiczny.

Zaawansowany procesor przydaje się nie tylko do grania – wraz z 8 GB pamięci RAM umożliwia szybkie uruchamianie i płynne działanie różnego oprogramowania. Ponadto wspomaga pracę aparatu fotograficznego (m.in. odpowiada za odpowiednią stabilizację obrazu podczas nagrywania).

Samsung Galaxy S24 to po prostu smartfon z dobrym procesorem.

Galaxy S24 – smartfon do słuchania muzyki

Potrzebujesz smartfon do słuchania muzyki i oglądania filmów? Bateria Samsung Galaxy S24 pozwala streamować ulubione seriale i produkcje aż do 29 godzin****. Natomiast utwory swoich cenionych artystów będziesz mógł puszczać aż do 78 godzin****. To prawdopodobny koniec bycia zmuszanym do noszenia ze sobą powerbanku! 

Samsung Galaxy S24 jest dostępny w trzech różnych wariantach:

  • podstawowym;

  • Galaxy S24+;

  • Galaxy S24 Ultra.

Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się na oficjalnej stronie internetowej Samsung.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Optyczną jakość zoomu zapewnia czujnik Adaptive Pixel.

**W ustawieniach aplikacji Camera Assistant należy włączyć dwukrotny zoom. Aplikacja Camera Assistant jest dostępna w sklepie Galaxy Store.

***Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków oświetleniowych i/lub warunków fotografowania, w tym wielu obiektów, braku ostrości obiektów znajdujących się w kadrze lub poruszających się obiektów.

****Na podstawie testów laboratoryjnych przeprowadzonych w warunkach wewnętrznych firmy Samsung z przedpremierową wersją danego modelu podłączoną do słuchawek przez Bluetooth przy domyślnych ustawieniach LTE. Oszacowano na podstawie pojemności akumulatora i zmierzonego prądu zużycia energii akumulatora odpowiednio podczas odtwarzania wideo (rozdzielczość pliku wideo 720p, zapisane na urządzeniu) i odtwarzania audio (plik mp3, 192 kb/s, zapisane na urządzeniu z wyłączonym wyświetlaczem LCD). Rzeczywisty czas odtwarzania wideo i audio może różnić się w zależności od połączenia sieciowego, ustawień, formatu pliku, jasności ekranu, stanu baterii i wielu innych czynników.

Redakcja pekaespomaga.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Inteligentna sieć energetyczna